GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Parti porslin 13956240
nr 1395 6240
Parti porslin
3 delar, Kina
Kondition: skador, lagningar
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:06:56
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr